top of page

Cena | Salon Gier VR Warszawa

Odkryj niezwykłą przygodę w wirtualnej rzeczywistości w naszych salonach gier VR w Warszawie! Nasze konkurencyjne ceny usług VR w Warszawie obejmują dostęp do najnowocześniejszego sprzętu VR, kompleksowe szkolenie i wsparcie naszego wykwalifikowanego personelu, a także nieograniczoną możliwość eksploracji różnorodnych gier VR. Jesteśmy dumni z naszej bogatej oferty VR w salonach gier i zawsze dążymy do zapewnienia naszym klientom niezapomnianych doświadczeń wirtualnej rzeczywistości w stolicy Polski. Nie przegap okazji na wyjątkowe wrażenia w naszych salonach gier VR w Warszawie! Zarezerwuj swoją przygodę już teraz.

Cena

Bilet VR 30 min - 55 zł

Bilet VR 1h - 80 zł

Bilet VR 2h - 140 zł (Promo)

+ 1 dodatkowa minuta - 1,20 zł

* Rezerwacja online dostępna od 1 godziny

NeoVR Salon gier VR Gaming Club VR Games Warszawa

PROMO!

Super Okazja: Kup 2 godziny VR za jedyne 140 zł!

Graj dłużej i taniej! Teraz podczas wizyty w naszych salonach VR możesz skorzystać z nowej promocji. Kupując dwie godziny rozrywki w wirtualnej rzeczywistości pod rząd, druga godzina kosztuje jedynie 60 zł! Za 2 godziny niezapomnianej zabawy zapłacisz tylko 140 zł.

Ale to jeszcze nie wszystko! Zapytaj naszych pracowników o kod rabatowy podczas twojej pierwszej wizyty, który umożliwi ci zaoszczędzenie 10 złotych przy rezerwacji online każdej kolejnej wizyty. To doskonała okazja, aby cieszyć się światem wirtualnej rozrywki za niższą cenę.

Nie zwlekaj dłużej! Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszych salonów wirtualnej rzeczywistości, gdzie czekają na Ciebie niesamowite przygody!

NeoVR salon gier VR Warszawa promo.webp
Promo

Oferta "IMPREZA" Racławicka
Rezerwacja całego salonu VR na wyłączność (6 stanowisk)

1 godzina - 420 zł zamiast 480 zł (70 zł za 1h*os.)

2 godziny - 720 zł zamiast 960 zł (60 zł za 1h*os.)

3 godziny - 900 zł zamiast 1440 zł (50 zł za 1h*os.)

* Rezerwacja online niedostępna. Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub na miejscu w salonie.

* W przypadku grupy powyżej 6 osób obowiązuje dopłata do oferty IMPREZA. Oferujemy również usługi nadprogramowe, takie jak dodatkowy personel, dekoracje wnętrza, pomoc w organizacji poczęstunku i inne, dostępne za dodatkową opłatą.

Oferta NeoVR Warszawa Salon VR Gry dla ciebe

Oferta "IMPREZA" Solidarności
Rezerwacja całego salonu VR na wyłączność (12 stanowisk + PS5)

1 godzina - 840 zł zamiast 960 zł (70 zł za 1h*os.)

2 godziny - 1440 zł zamiast 1920 zł (60 zł za 1h*os.)

3 godziny - 1800 zł zamiast 2880 zł (50 zł za 1h*os.)

* Rezerwacja online niedostępna. Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub na miejscu w salonie.

* W przypadku grupy powyżej 12 osób obowiązuje dopłata do oferty IMPREZA. Oferujemy również usługi nadprogramowe, takie jak dodatkowy personel, dekoracje wnętrza, pomoc w organizacji poczęstunku i inne, dostępne za dodatkową opłatą.

Impreza VR Warszawa Gry grupowe NeoVR salon

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa to idealny prezent na każdą okazję! Nie czekaj, zapewnij najbliższym świetną zabawę z okazji ich święta!

bottom of page