top of page

Chcesz skontaktować się z najlepszym salonem gier wirtualnej rzeczywistości w Warszawie? Skorzystaj z danych kontaktowych Salonów Gier VR NeoVR!

Nasze salony oferują najnowocześniejsze rozwiązania VR, które zapewnią Ci niezapomniane doświadczenia i wrażenia. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w wyborze najlepszego doświadczenia VR dla Ciebie.

Nie trać czasu na szukanie innych salonów - Salony Gier VR NeoVR to najlepszy wybór dla miłośników wirtualnej rzeczywistości. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

Nasz zespół doświadczonych pracowników zapewni Ci pełne wsparcie i opiekę podczas Twojego pobytu w jednym z naszych salonów. Będziemy szczęśliwi pomóc w wyborze najlepszego doświadczenia VR i odpowiedzieć na wszelkie pytania, jakie możesz mieć.

 

Skontaktuj się z nami dzisiaj i przeżyj niezapomniane chwile w wirtualnej rzeczywistości! Salony Gier VR NeoVR to gwarancja satysfakcji dla każdego miłośnika VR.

Kontakt | Salon Gier VR Warszawa

Al. Solidarności 163 lok. u4

00-877 Warszawa

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Dziękuję za wiadomość!

Map

Solidarności:

Nasz Salon gier VR mieści się w Warszawie w dogodnej lokalizacji, tuż przy skrzyżowaniu ulicy Okopowej i alei Solidarności.

 

Lokal jest umiejscowiony między przystankami Okopowa oraz Wola-Ratusz. Dojedziesz do nas licznymi tramwajami i autobusami (tramwaje 22, 24 z bezpośrednim połączeniem do centrum miasta w 15 minut, zaś dojazd komunikacją do metra Ratusz Arsenał lub Płocka zajmuje tylko 10 minut).

 

Dojazd samochodem z centrum Warszawy zajmuje jedynie 8 minut, a w pobliżu salonu gier NeoVR znajduje się płatny parking od ulicy Wroniej. 

 

Zapraszamy na niezapomniane chwile w naszym Salonie Wirtualnej Rzeczywistości!

Racławicka:

Nasz Salon gier VR mieści się w Warszawie w dogodnej lokalizacji, przy skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury z Racławicką.

 

W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy Rakowiec z szybkim połączeniem do centrum miasta (15 minut autobusami 128, 175, 504 oraz 7 minut autobusami 141 i 172 do stacji Metro Racławicka).

 

W odległości 500 metrów od Salonu gier NeoVR znajduje się stacja kolejowa PKP Żwirki i Wigury, z której do naszej lokalizacji jest tylko jeden przystanek autobusowy i 6 minut spacerem.

 

Dojazd samochodem z centrum Warszawy zajmuje tylko 10 minut, a w pobliżu Salonu gier NeoVR znajduje się duży parking, z którego mieszkańcy okolicy mogą korzystać bezpłatnie, w okolicy jest też duża ilość płatnych miejsc parkingowych.

 

Zapraszamy na niezapomniane chwile w naszym Salonie Wirtualnej Rzeczywistości! 

Dane firmy:

Bowez sp. z o.o.

NIP 9512518207

REGON 388758012

Adres siedziby:

ul. Zygmunta Pawlaczyka 1/23

02-790 Warszawa

bottom of page