top of page

Chcesz skontaktować się z najlepszym salonem gier wirtualnej rzeczywistości w Warszawie? Skorzystaj z danych kontaktowych Salonów Gier VR NeoVR!

Nasze salony oferują najnowocześniejsze rozwiązania VR, które zapewnią Ci niezapomniane doświadczenia i wrażenia. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w wyborze najlepszego doświadczenia VR dla Ciebie.

Nie trać czasu na szukanie innych salonów - Salony Gier VR NeoVR to najlepszy wybór dla miłośników wirtualnej rzeczywistości. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

Nasz zespół doświadczonych pracowników zapewni Ci pełne wsparcie i opiekę podczas Twojego pobytu w jednym z naszych salonów. Będziemy szczęśliwi pomóc w wyborze najlepszego doświadczenia VR i odpowiedzieć na wszelkie pytania, jakie możesz mieć.

 

Skontaktuj się z nami dzisiaj i przeżyj niezapomniane chwile w wirtualnej rzeczywistości! Salony Gier VR NeoVR to gwarancja satysfakcji dla każdego miłośnika VR.

Kontakt | Salon Gier VR Warszawa

Adres
Tel

Al. Solidarności 163 lok. u4

00-877 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek

14:00 - 21:00

Adres
Tel
email
Follow us
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Sobota

12:00 - 22:00

Niedziela

12:00 - 20:00

​*Godziny otwarcia są elastyczne, w zależności od  rezerwacji, pytaj telefonicznie.

Dziękuję za wiadomość!

Map

Racławicka:

Nasz Salon gier VR mieści się w Warszawie w dogodnej lokalizacji, przy skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury z Racławicką.

 

W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy Rakowiec z szybkim połączeniem do centrum miasta (15 minut autobusami 128, 175, 504 oraz 7 minut autobusami 141 i 172 do stacji Metro Racławicka).

 

W odległości 500 metrów od Salonu gier NeoVR znajduje się stacja kolejowa PKP Żwirki i Wigury, z której do naszej lokalizacji jest tylko jeden przystanek autobusowy i 6 minut spacerem.

 

Dojazd samochodem z centrum Warszawy zajmuje tylko 7 minut, a w pobliżu Salonu gier NeoVR znajduje się duży parking, z którego mieszkańcy okolicy mogą korzystać bezpłatnie, w okolicy jest też duża ilość płatnych miejsc parkingowych.

 

Zapraszamy na niezapomniane chwile w naszym Salonie Wirtualnej Rzeczywistości! 

Dane firmy:

Bowez sp. z o.o.

NIP 9512518207

REGON 388758012

Adres siedziby:

ul. Zygmunta Pawlaczyka 1/23

02-790 Warszawa

bottom of page