top of page
6871477.jpg

Imprezy firmowe VR

Home  ⎸ Imprezy firmowe VR

2290028.jpg

Imprezy firmowe VR | Salon Gier VR Warszawa

Szukasz pomysłu na niezapomnianą imprezę firmową, która zostawi pozytywne wrażenie na współpracownikach i klientach? Chcesz, aby ta impreza była pełna emocji i nowych przeżyć? To właśnie dla Ciebie mamy niezwykłą propozycję - Imprezy Firmowe VR w Salonach gier NeoVR w Warszawie!

Nasze dwa nowocześnie urządzone salony to idealne miejsce na organizację niezwykłych imprez firmowych. Pierwszy salon przy ul. Racławickiej posiada 6 stanowisk dla graczy do korzystania w tym samym czasie, zaś drugi salon przy al. Solidarności aż 12! W przypadku większej liczby uczestników goście mogą bez problemu wymieniać się miejscami podczas zarezerwowanego spotkania.

18074.jpg

Na dodatek w naszej drugiej lokalizacji mamy do zaoferowania nową konsolę PlayStation 5, aby umilić czas oczekiwania na konsolę VR, a także mały kącik idealny do przygotowania własnego poczęstunku.

Nasze salony są urządzone w nowoczesnej, tematycznej stylistyce, co tworzy doskonałe tło do tworzenia niezapomnianych wspomnień. Będziesz mógł uwiecznić te wyjątkowe chwile i podzielić się nimi w mediach społecznościowych, aby wszyscy mogli zobaczyć, jak fantastycznie bawisz się w NeoVR.

Nasz zespół nie tylko zapewnia dostęp do najnowszych gier VR, ale także służy pomocą w organizacji i koordynacji imprezy. Skoncentruj się na doświadczeniach, a my zajmiemy się resztą.

Imprezy VR w NeoVR to wyjątkowy sposób na integrację zespołu i połączenie pracy i zabawy. Oferujemy różnorodne atrakcje, od wspólnych prezentacji w wirtualnej rzeczywistości po emocjonujące rozgrywki zespołowe, takie jak obrona zamku przed hordami orków czy walka z nieumarłymi. Zabawa VR gwarantowana!

Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj miejsce na niezapomniane imprezy firmowe VR w NeoVR! Z nami Twoja impreza stanie się wyjątkowym przeżyciem, a Twoi współpracownicy i klienci z pewnością docenią tę niezwykłą okazję.

2133.jpg
bottom of page