top of page

Imprezy firmowe | Salon Gier VR Warszawa

Chcesz zrobić wrażenie na swoich współpracownikach i klientach podczas imprezy firmowej? Chcesz, aby ta impreza była niezapomniana i pełna pozytywnych wrażeń? W takim razie polecamy nasze usługi Imprez firmowych VR w Salonie gier NeoVR w Warszawie!

Nasz Salon gier VR to nie tylko miejsce na wspólną rozrywkę, ale także doskonała okazja do integracji i budowania lepszych relacji zespołowych. Dzięki nowoczesnej technologii VR, imprezy firmowe stają się jeszcze bardziej interaktywne i pełne wrażeń.

Nasz zespół zapewni Państwu nie tylko dostęp do najnowszych gier VR, ale także pomoc w organizacji i koordynacji imprezy. Nie musisz się martwić o szczegóły - pozwól nam zająć się wszystkim, a Ty skup się na niezapomnianym doświadczeniu!

Imprezy VR w NeoVR to doskonała okazja do połączenia pracy i zabawy. Zorganizuj kameralną imprezę firmową w naszym salonie Wirtualnej Rzeczywistości w Warszawie, możesz przygotować zaprojektowaną przez siebie prezentację składającą się z filmów sferycznych lub wybrać temat wspólnej wycieczki dzięki bogatej bibliotece aplikacji YouTubeVR, ale nic tak nie zacieśnia więzi jak wspólna obrona zamku przed orkami za pomocą łuku czy obrona towarzyszy przed zalewającymi hordami nieumarłych! Wspólna zabawa VR gwarantowana!

W naszym salonie gier VR mamy jednocześnie do dyspozycji 7 stanowisk z możliwością podziału na wymienne grupy, przy większej ilości osób, pytaj o szczegóły telefonicznie bądź mailowo.

Nie czekaj i zarezerwuj już dziś swoje miejsce na niezapomniane Imprezy firmowe VR w NeoVR! Z nami Twoja impreza będzie wyjątkowa i pełna wrażeń, a współpracownicy i klienci na długo zapamiętają ten wyjątkowy dzień.

bottom of page