top of page

Urodziny VR

Home  ⎸ Urodziny VR

14784662.jpg

Urodziny VR | Salon Gier VR Warszawa

Szukasz niepowtarzalnego pomysłu na urodziny dla swojego dziecka lub przyjaciół? Zapraszamy do naszych nowoczesnych Salonów Wirtualnej Rzeczywistości NeoVR w Warszawie! Nasza oferta urodzinowa to połączenie zabawy, nauki oraz niezapomnianych emocji.

Nasze dwie lokalizacje w Warszawie to prawdziwy raj dla miłośników VR. Salon przy ul. Raclawickiej oferuje 6 stanowisk z konsolą do jednoczesnej gry, natomiast salon przy al. Solidarności oferuje aż 12. Odpowiadając od razu na pytanie - co jeśli liczba gości przewyższa ilość dostępnych stanowisk? Gracze mogą się zamieniać między sobą w trakcie imprezy, a dodatkową rozrywkę w naszym drugim salonie zapewni nowa konsola PlayStation 5, gdzie zapewniamy również mały kącik na zorganizowanie własnego poczęstunku.

2151546632.jpg

Dodatkowo, nasze salony są nowocześnie urządzone w tematyce gier, co tworzy niesamowitą atmosferę i daje wspaniałe możliwości zrobienia fantastycznych zdjęć na pamiątkę. Podziel się nimi w mediach społecznościowych, by wszyscy mogli podziwiać Twoją niezapomnianą przygodę w wirtualnej rzeczywistości.

Zapewniamy nie tylko niezapomniane przeżycia, ale również bezpieczeństwo oraz profesjonalną obsługę. Nasze salony są w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt VR, aby dostarczyć najlepsze doświadczenia. W naszej szerokiej ofercie gier VR każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy również tryby gry w kooperacji, takie jak taktyczne strzelanki drużynowe, potyczki z zombie czy misje obrony zamku jako łucznik przed hordami orków. Sprawdź nasz pełen katalog gier VR w zakładce Gry VR.

Jeśli szukasz wyjątkowego pomysłu na urodziny, które pozostaną w pamięci na długo, wybierz urodziny VR w NeoVR. Zarezerwuj już teraz i przenieś się do wirtualnej rzeczywistości w naszych salonach gier w Warszawie. U nas na pewno będziesz mieć niezapomniane urodziny!

2150574070.jpg

Zaproszenie w formie papierowej można otrzymać w jednym z naszych salonów VR (prosimy o sprawdzenie dostępności przed wizytą) lub pobrać w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku tutaj.

bottom of page