top of page

Urodziny | Salon Gier VR Warszawa

Szukasz oryginalnego pomysłu na urodziny dla swojego dziecka lub przyjaciół? Zapraszamy do naszego nowoczesnego Salonu Wirtualnej Rzeczywistości NeoVR w Warszawie! W naszym salonie gier oferujemy niezapomniane doświadczenie w wirtualnej rzeczywistości. Nasze urodziny VR to połączenie zabawy i nauki, dostarczające niezapomnianych wrażeń i emocji.

Zapewniamy nie tylko niezapomniane przeżycia, ale również bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę. Nasze zespoły są w pełni wyposażone w najnowszy technologicznie sprzęt VR, aby zapewnić najlepsze doświadczenia. Posiadamy szeroki katalog gier VR, każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto proponujemy gry VR w trybie kooperacji, sprawdź rozbudowane gry multi do 7 osób, taktyczne shootery drużynowe, tryby przetrwania potyczek z zombie lub zbierz drużynę łuczników i odpieraj kolejne fale orków. Sprawdź nasz pełny katalog w zakładce Gry VR.

W naszym Salonie Wirtualnej Rzeczywistości mamy jednocześnie do dyspozycji 7 stanowisk z możliwością podziału na wymienne grupy, przy większej ilości osób, pytaj o szczegóły telefonicznie bądź mailowo.

Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na urodziny, które pozostaną w pamięci na długo, wybierz urodziny VR w NeoVR. Rezerwuj już teraz i przenieś się do wirtualnej rzeczywistości w naszym Salonie gier w Warszawie. Z nami na pewno będziesz mieć niezapomniane urodziny!

bottom of page