top of page

Wieczory kawalerskie i panieńskie VR

Wieczory kawalerskie i panieńskie to ważne wydarzenia w życiu każdej osoby i chcemy, aby to było niezapomniane przeżycie. W NeoVR oferujemy szeroki wybór gier i atrakcji VR, które pozwolą Tobie i Twoim gościom na całkowite zanurzenie się w świecie wirtualnej rzeczywistości i cieszenie się niesamowitą rozrywką.​

 

Nasz salon jest w pełni wyposażony w najnowocześniejsze sprzęty VR, co pozwala na jeszcze lepsze doświadczenie z gier. Nasze imprezy VR są dostosowane do każdej grupy i pozwalają na indywidualne dostosowanie do potrzeb i preferencji każdej osoby.

Wprowadź trochę świeżości do wspólnego wieczoru z przyjaciółmi, zorganizuj wyjście do naszego salonu wirtualnej rzeczywistości w Warszawie aby zaostrzyć apetyty przed nocą pełną rozpusty! ;) Spróbujcie, którejś z gier VR w trybie kooperacji, nic tak nie zacieśnia więzi jak wspólna obrona zamku przed orkami za pomocą łuku czy obrona towarzyszy przed zalewającymi hordami nieumarłych! Wspólna zabawa i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Posiadamy 7 aktywnych stanowisk do gry VR, jeśli chcesz zorganizować imprezę dla większej grupy, skontaktuj się z nami.

Jeśli chcesz, aby Twoje wieczory kawalerskie lub panieńskie były niezapomniane i pełne niezwykłych wrażeń, to zapraszamy do naszego Salonu gier NeoVR w Warszawie. Zarezerwuj termin już dziś i ciesz się niezapomnianymi chwilami w Wirtualnej Rzeczywistości.

bottom of page