top of page

Wideo 360° | Salon Gier VR Warszawa

Salon gier NeoVR Warszawa to miejsce, w którym możesz doświadczyć niezapomnianych przygód i zobaczyć świat w pełnej okazałości. Nasza usługa Wideo 360° pozwala Ci zanurzyć się w Wirtualnej Rzeczywistości i doświadczyć nieznanego dotąd świata. Z pomocą naszego sprzętu Meta Quest 2 i profesjonalnej obsługi będziesz mógł cieszyć się niezrównanym doświadczeniem VR.

W Salonie gier VR Warszawa, masz dostęp do najlepszych filmów VR dostępnych na YouTube VR. Aplikacja pozwala Ci na zwiedzenie świata za pomocą filmów sferycznych kręconych w technologii 360° o rozdzielczości nawet 8K! Możesz wybrać się w wirtualną podróż i odkryć nieznane dotąd lokacje. Przeżyj lądowanie na księżycu, wycieczkę po safari czy Barcelonie. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem gier, czy po prostu chcesz doświadczyć czegoś nowego, Salon gier NeoVR Warszawa jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Rezerwuj swoje miejsce już dziś i zanurz się w niezapomnianym świecie Wirtualnej Rzeczywistości. Nasz zespół jest gotowy, aby zapewnić Ci niezapomniane doświadczenie i pomóc Ci w każdej chwili. Nie zwlekaj i doświadcz niezapomnianych przygód w Salonie gier VR Warszawa - NeoVR!

bottom of page