top of page

Wynajem VR

Home  ⎸ Wynajem VR

Wynajem Meta Quest 2 | Salon Gier VR Warszawa

Oferujemy sprzęt VR profesjonalnie skonfigurowany i w pełni gotowy do użytkowania. Zapewniamy ponad 60 najpopularniejszych tytułów VR na META QUEST 2, bez potrzeby pobierania czegokolwiek. Spytaj nas o możliwość zainstalowania dowolnej, wybranej przez Ciebie gry VR, jesteśmy elastyczni. 

Wynajem Meta Quest 2 to świetna okazja do poznawania świata wirtualnej rzeczywistości w domowej atmosferze.

Zestaw składa się z gogli META QUEST 2 razem z 2 kontrolerami, funkcjonalną OPASKĄ BOBOVR, która wygodnie leży na głowie i pozwala na dłuższą zabawę, 2 BATERII, które pozwalają na ciągłą grę bez przerw w ładowaniu urządzenia, pełnego OKABLOWANIA (ładowarka + kable do konsoli i baterii), NASADKI do okularów korekcyjnych, abyś nie musiał zdejmować okularów do gry, WALIZKI TRANSPORTOWEJ, która pomieści cały zestaw. Do zabawy potrzebujesz jedynie wolnego kawałka podłogi ;).

 

Oferta wynajmu jest dostępna dla pełnoletnich klientów naszego salonu gier VR Warszawa, którzy wcześniej korzystali już z naszych usług na miejscu, po wcześniejszym podpisaniu umowy z dokumentem osobistym. Pytaj o szczegóły na miejscu, telefonicznie bądź mailowo.

bottom of page